nahlad - Sociálno-psychologický výcvik

Sociálno-psychologický výcvik

Kontaktné centrá Handlová, Prievidza a Nováky Vás pozývajú na skupinovú aktivitu Sociálno-psychologický výcvik, ktorá sa bude konať 26.1.2023 (vo štvrtok) o 9:00 hod. v Kontaktnom centre Handlová.

Celý článok
nahlad Úskalia na pracovnom trhu

Úskalia na pracovnom trhu

Kontaktné centrá Handlová, Prievidza a Nováky Vás pozývajú vo štvrtok, 26.1.2023  o 10:00 hod. na odborný seminár na tému Úskalia na pracovnom trhu.

Celý článok
Odborný seminár - 2 témy

Financie-optimalizácia záväzkov, zdravo a lacno

Kontaktné centrá Handlová, Prievidza a Nováky Vás pozývajú vo štvrtok, 19.1.2023  o 10:00 hod. na odborný seminár na témy Financie-optimalizácia záväzkov, Zdravo a lacno pre účastníkov projektu „Podpora zamestnateľnosti v regióne horná Nitra“.

Celý článok
Náhľad - Ako optimálne nastaviť svoje životné štandardy

Ako optimálne nastaviť svoje životné štandardy

Kontaktné centrum Prievidza Vás pozýva v stredu, 18.1.2023  od 9:00 hod. na odborný, sociálno-psychologický seminár na tému: Ako optimálne nastaviť svoje životné štandardy pre účastníkov projektu „Podpora zamestnateľnosti v regióne horná Nitra“.

Celý článok

Prezentácia pracovných ponúk

Pozvánka Kontaktné centrá Handlová, Prievidza a Nováky Vás pozývajú vo štvrtok 8. 12.2022 od 10:00 hod. na podujatie Prezentácia pracovných ponúk pre účastníkov projektu „Podpora zamestnateľnosti v regióne Horná Nitra“.

Celý článok